Bulgin
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.333
$15.333
10
$13.74365
$137.4365
25
$13.13926
$328.4815
50
$12.45963
$622.9815
100
$12.00648
$1200.648
250
$11.251382
$2812.8455
500
$10.42074
$5210.37
1000
$9.345625
$9345.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC), 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | - |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 110 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |