Bulgin
제품 번호:
MP0045/1E2BL012
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$32.262
$32.262
10
$29.35975
$293.5975
25
$27.99384
$699.846
50
$26.11626
$1305.813
100
$25.09216
$2509.216
250
$23.385238
$5846.3095
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 12 VDC |
| Series | - |
| Type | Standard, Illuminated |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Mfr | Bulgin |
| Features | Stainless Steel |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MP0045 |
| Color - Actuator/Cap | Silver |