Monolithic Power Systems Inc.
제품 번호:
MP174GS-Z
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.596
$1.596
10
$1.42785
$14.2785
25
$1.35546
$33.8865
100
$1.113495
$111.3495
250
$1.040858
$260.2145
500
$0.919828
$459.914
1000
$0.72618
$726.18
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Boost, Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | - |
| Control Features | Soft Start |
| Power (Watts) | 5 W |
| Fault Protection | Open Loop, Over Load, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Monolithic Power Systems Inc. |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 5.3V ~ 5.6V |
| Base Product Number | MP174 |