Caddock Electronics Inc.
제품 번호:
MP825-0.050-1%
제조업체:
패키지:
TO-126
배치:
-
설명:
RES 0.05 OHM 1% 25W TO126
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.87
$13.87
10
$12.60745
$126.0745
25
$11.34718
$283.6795
50
$9.77113
$488.5565
100
$8.983105
$898.3105
250
$8.51029
$2127.5725
500
$8.19508
$4097.54
1000
$7.816856
$7816.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.550" (13.97mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | 0/ +200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-126 |
| Resistance | 50 mOhms |
| Series | Kool-Pak®MP800 |
| Power (Watts) | 25W |
| Package / Case | TO-126-2 |
| Mfr | Caddock Electronics Inc. |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tube |