Signal Transformer
제품 번호:
MPC-X-15
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.7415
$15.7415
10
$11.98995
$119.8995
25
$11.05306
$276.3265
50
$10.67857
$533.9285
100
$10.491135
$1049.1135
250
$10.116474
$2529.1185
500
$9.741794
$4870.897
1000
$9.367114
$9367.114
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | PC Pin |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 41.70mm |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Voltage - Primary | 115V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 47.60mm L x 36.50mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 360mA, Series 50mA |
| Weight | 0.56 lb (254.01 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | MPC |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 10VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 5V, Series 15V |
| Package | Bulk |