Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MPIA4020V2-2R2-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 2.2UH 3.8A 48 MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.76225
$17.6225
25
$1.61538
$40.3845
50
$1.38054
$69.027
100
$1.233575
$123.3575
250
$1.057388
$264.347
500
$0.99864
$499.32
1000
$0.910528
$910.528
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 5.5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.8 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 48mOhm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | MPIA40-V2 |
| Inductance | 2.2 µH |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Frequency - Self Resonant | 33MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |