Eaton - Electronics Division
제품 번호:
MPIA4020V2-6R8-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 6.8UH 2A 192 MOHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.729
$1.729
10
$1.5979
$15.979
25
$1.46452
$36.613
50
$1.25134
$62.567
100
$1.118245
$111.8245
250
$0.958474
$239.6185
500
$0.905217
$452.6085
1000
$0.82535
$825.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.6A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 192mOhm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | MPIA40-V2 |
| Inductance | 6.8 µH |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Frequency - Self Resonant | 23MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal Composite |