Meritek
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
300
$0.22059
$66.177
600
$0.20292
$121.752
1200
$0.198835
$238.602
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.6 A |
| Height - Seated (Max) | 0.598" (15.20mm) |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 110 mOhms |
| Ratings | - |
| Series | MPTR |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 30 mOhms |
| Mfr | Meritek |
| Current - Trip (It) | 3.2 A |
| Package | Bulk |
| Time to Trip | 8 s |