Meritek
제품 번호:
MPTS1812L26016R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1500
$0.142405
$213.6075
3000
$0.139555
$418.665
4500
$0.136705
$615.1725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 16V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.6 A |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 50 mOhms |
| Ratings | - |
| Series | MPTS |
| Type | Polymeric |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Thickness (Max) | 0.061" (1.55mm) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 20 mOhms |
| Mfr | Meritek |
| Current - Trip (It) | 5 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 5 s |