/ Oscillators / MQF326P25-28.800-1.0/-40+85
minImg
MQF326P25-28.800-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
MQF326P25-28.800-1.0/-40+85
설명:
XTAL OSC TCXO 28.8000MHZ PECL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 36mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Function -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output PECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 28.8 MHz