/ Oscillators / MQF326T33-12.800-2.5/-30+85
minImg
MQF326T33-12.800-2.5/-30+85
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
MQF326T33-12.800-2.5/-30+85
설명:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 32mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Function Enable/Disable
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz