/ Oscillators / MQF576D25-16.369-1.0/-40+85
minImg
MQF576D25-16.369-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
MQF576D25-16.369-1.0/-40+85
설명:
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ LVDS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Function -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.369 MHz