Vishay Dale
제품 번호:
MRA-051K000FE12
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 1K OHM 1% AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.776
$5.776
10
$5.4188
$54.188
25
$5.05742
$126.4355
50
$4.4555
$222.775
100
$3.85339
$385.339
250
$3.492086
$873.0215
500
$3.251261
$1625.6305
1000
$3.010436
$3010.436
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.167" Dia x 0.562" L (4.24mm x 14.27mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | MRA-5 |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |