NKK Switches
제품 번호:
MRA403-BB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROTARY 2-3POS 250MA 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$24.928
$24.928
5
$21.4054
$107.027
10
$20.06495
$200.6495
25
$18.3882
$459.705
50
$17.21438
$860.719
100
$16.15247
$1615.247
250
$14.81107
$3702.7675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 ~ 3 |
| Index Stops | Adjustable |
| Number of Poles per Deck | 4 |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Knob |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.35mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 250mA (AC) |
| Angle of Throw | 30° |
| Contact Finish | Silver |
| Actuator Length | 14.30mm |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Depth Behind Panel | 17.00mm |
| Series | MR |
| Circuit per Deck | 4P3T |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | Process Sealed |
| Package | Bulk |
| Number of Decks | 1 |
| Base Product Number | MRA403 |