MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MRF454
패키지:
211-11, Style 2
배치:
-
설명:
RF TRANS NPN 18V 211-11
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$71.9055
$71.9055
20
$68.31355
$1366.271
40
$66.515675
$2660.627
80
$61.571875
$4925.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 18V |
| Supplier Device Package | 211-11, Style 2 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | 211-11, Style 2 |
| Power - Max | 80W |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | - |
| Package | Tray |
| Gain | 12dB |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 5A, 5V |