NTE Electronics, Inc
제품 번호:
MRRC370V4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 4UF 6% 370VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.8805
$5.8805
10
$5.586
$55.86
20
$5.2915
$105.83
50
$4.997
$249.85
100
$4.883
$488.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Motor Run |
| Height - Seated (Max) | 2.000" (50.80mm) |
| Tolerance | ±6% |
| Lead Spacing | 0.839" (21.30mm) |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.752" Dia (44.50mm), Lip |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MRRC |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | 370V |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Capacitance | 4 µF |
| Features | - |
| Package | Bag |