NTE Electronics, Inc
제품 번호:
MRRC440V5/25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ARRAY 5UF/25UF 440V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.438
$11.438
10
$10.868
$108.68
20
$10.298
$205.96
50
$9.7185
$485.925
100
$9.4905
$949.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Polypropylene (PP) Film, Metallized |
| Height - Seated (Max) | 3.380" (85.73mm) |
| Tolerance | ±6% |
| Voltage - Rated | 440 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.000" Dia (50.80mm), Lip |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | MRRC |
| Package / Case | Radial, Can - 3 Lead |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Capacitance | 5µF, 25µF |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Bag |