MEAN WELL USA Inc.
제품 번호:
MSP-300-7.5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 7.5V 300W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$132.164
$132.164
10
$124.03105
$1240.3105
25
$119.96448
$2999.112
50
$115.89772
$5794.886
100
$91.21311
$9121.311
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, TUV |
| Voltage - Output 1 | 7.5V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 40 A |
| Series | MSP-300 (300W) |
| Power (Watts) | 300W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 86% |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Base Product Number | MSP-300 |