Mallory Sonalert Products Inc.
제품 번호:
MSR320R
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 23MM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.809
$7.809
10
$6.4163
$64.163
25
$5.90292
$147.573
50
$5.53185
$276.5925
100
$5.17617
$517.617
500
$4.878269
$2439.1345
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.421" (10.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Current - Supply | 3 ~ 16mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.906" Dia (23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 20V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | MSR |
| Sound Pressure Level (SPL) | 73dB @ 3V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Mallory Sonalert Products Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.5kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |