Micron Technology Inc.
제품 번호:
MT41K128M16JT-125:K
제조업체:
패키지:
96-FBGA (8x14)
배치:
-
설명:
IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96FBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.548
$5.548
10
$5.06255
$50.6255
25
$4.96584
$124.146
40
$4.929788
$197.19152
80
$4.423438
$353.87504
230
$4.406888
$1013.58424
440
$4.13023
$1817.3012
1224
$3.955952
$4842.085248
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 95°C (TC) |
| Clock Frequency | 800 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 128M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 96-FBGA (8x14) |
| Series | - |
| Access Time | 13.75 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 2Gbit |
| Package / Case | 96-TFBGA |
| Technology | SDRAM - DDR3L |
| Voltage - Supply | 1.283V ~ 1.45V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tray |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT41K128M16 |