Micron Technology Inc.
제품 번호:
MT41K64M16TW-107 AIT:J TR
제조업체:
패키지:
96-FBGA (8x14)
배치:
-
설명:
IC DRAM 1GBIT PAR 96FBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.358
$5.358
10
$4.864
$48.64
25
$4.75836
$118.959
50
$4.73271
$236.6355
100
$4.243365
$424.3365
250
$4.227956
$1056.989
500
$4.073467
$2036.7335
1000
$3.872618
$3872.618
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C (TC) |
| Clock Frequency | 933 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 64M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 96-FBGA (8x14) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Access Time | 20 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 1Gbit |
| Package / Case | 96-TFBGA |
| Technology | SDRAM - DDR3L |
| Voltage - Supply | 1.283V ~ 1.45V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT41K64M16 |