Micron Technology Inc.
제품 번호:
MT46H64M16LFBF-5 AIT:B TR
제조업체:
패키지:
60-VFBGA (8x9)
배치:
-
설명:
IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60VFBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.6545
$8.6545
10
$7.9667
$79.667
25
$7.80026
$195.0065
50
$7.77347
$388.6735
100
$6.974995
$697.4995
250
$6.764152
$1691.038
500
$6.432241
$3216.1205
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 64M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 60-VFBGA (8x9) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Access Time | 5 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 15ns |
| Memory Size | 1Gbit |
| Package / Case | 60-VFBGA |
| Technology | SDRAM - Mobile LPDDR |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Micron Technology Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | MT46H64M16 |