onsemi
제품 번호:
MT9V022IA7ATM-DR
제조업체:
패키지:
52-IBGA (9x9)
배치:
-
설명:
SENSOR IMAGE VGA MONO 52IBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.087
$26.087
10
$21.7379
$217.379
25
$19.25384
$481.346
80
$18.632825
$1490.626
440
$17.390634
$7651.87896
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Pixel Size | 6µm x 6µm |
| Frames per Second | 60 |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 52-IBGA (9x9) |
| Series | - |
| Type | CMOS with Processor |
| Package / Case | 52-LBGA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 752H x 480V |
| Base Product Number | MT9V022 |