Everlight Electronics Co Ltd
제품 번호:
MV6753
패키지:
T-1 3/4
배치:
-
설명:
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2565
$2.565
100
$0.171095
$17.1095
500
$0.11837
$59.185
1000
$0.098638
$98.638
2000
$0.088778
$177.556
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 65° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 15mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 8.89mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Everlight Electronics Co Ltd |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |