Everlight Electronics Co Ltd
제품 번호:
MV8191
패키지:
T-1 3/4
배치:
-
설명:
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.2584
$2.584
100
$0.14858
$14.858
1000
$0.116242
$116.242
2000
$0.106562
$213.124
5000
$0.096872
$484.36
10000
$0.090412
$904.12
25000
$0.087182
$2179.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 200mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 8.90mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Everlight Electronics Co Ltd |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |