Meritek
제품 번호:
MVS4032P431K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 4032 430V 1200A 2SMD JL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.70775
$70.775
1000
$0.39425
$394.25
2000
$0.30875
$617.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 387 V |
| Capacitance @ Frequency | 95 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 430 V |
| Varistor Voltage (Max) | 473 V |
| Series | MVS |
| Energy | 29J |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Maximum AC Volts | 275 V |
| Mfr | Meritek |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Strip |
| Maximum DC Volts | 350 V |
| Base Product Number | MVS4032 |
| Current - Surge | 1.2 kA |