Inventus Power
제품 번호:
MWA150015A-12A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$76.3325
$76.3325
5
$75.1374
$375.687
10
$71.5597
$715.597
25
$66.7888
$1669.72
50
$65.59617
$3279.8085
100
$63.449455
$6344.9455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | Medical |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | DIN, 8 Pin |
| Approval Agency | CB, CE, cTUVus |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 7.56" L x 2.45" W x 1.52" H (192.0mm x 62.2mm x 38.7mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 10A |
| Weight | 1.6 lbs (725.7 g) |
| Series | ELPAC MWA150 (150W) |
| Power (Watts) | 150 W |
| No Load Power Consumption | 500mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 48" (1.22m) |
| Efficiency | Level V |
| Voltage - Output | 15V |
| Mfr | Inventus Power |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | MWA150015 |