Macronix
제품 번호:
MX25L25735FMI-10G
제조업체:
패키지:
16-SOP
배치:
-
설명:
IC FLASH 256MBIT SPI 16SOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.719
$5.719
10
$5.2155
$52.155
25
$5.11556
$127.889
50
$5.0787
$253.935
100
$4.55715
$455.715
250
$4.54005
$1135.0125
500
$4.25505
$2127.525
1000
$4.0755
$4075.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 32M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Series | MX25xxx35/36 - MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 30µs, 1.5ms |
| Memory Size | 256Mbit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25L25735 |