Macronix
제품 번호:
MX25L512EMI-10G
제조업체:
패키지:
8-SOP
배치:
-
설명:
IC FLASH 512KBIT SPI 104MHZ 8SOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.475
$0.475
10
$0.4655
$4.655
25
$0.43244
$10.811
50
$0.42997
$21.4985
100
$0.3819
$38.19
250
$0.376998
$94.2495
500
$0.371298
$185.649
1000
$0.36139
$361.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 64K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 50µs, 3ms |
| Memory Size | 512Kbit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25L512 |