Macronix
제품 번호:
MX25R6435FZNIL0
제조업체:
패키지:
8-WSON (6x5)
배치:
-
설명:
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8WSON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.767
$1.767
10
$1.61215
$16.1215
25
$1.56826
$39.2065
40
$1.560138
$62.40552
80
$1.3946
$111.568
230
$1.390515
$319.81845
570
$1.36952
$780.6264
1140
$1.31138
$1494.9732
5130
$1.22094
$6263.4222
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 80 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 8M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Series | MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 100µs, 10ms |
| Memory Size | 64Mbit |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25R6435 |