Macronix
제품 번호:
MX25R8035FZUIL0
제조업체:
패키지:
8-USON (2x3)
배치:
-
설명:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8USON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.5814
$5.814
25
$0.57456
$14.364
50
$0.57114
$28.557
100
$0.510625
$51.0625
250
$0.506312
$126.578
500
$0.498845
$249.4225
1000
$0.480994
$480.994
5000
$0.438112
$2190.56
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 33 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 1M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-USON (2x3) |
| Series | MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 100µs, 10ms |
| Memory Size | 8Mbit |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25R8035 |