Macronix
제품 번호:
MX25U8035ZNI-25G
제조업체:
패키지:
8-WSON (6x5)
배치:
-
설명:
IC FLASH 8MBIT SPI 40MHZ 8WSON
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 40 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 1M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-WSON (6x5) |
| Series | MX25xxx35/36 - MXSMIO™ |
| Write Cycle Time - Word, Page | 300µs, 7ms |
| Memory Size | 8Mbit |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | MX25U8035 |