Macronix
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3865
$5.3865
10
$4.91625
$49.1625
25
$4.82258
$120.5645
50
$4.78743
$239.3715
100
$4.2959
$429.59
250
$4.27975
$1069.9375
500
$4.01109
$2005.545
1000
$3.841838
$3841.838
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 32M x 8, 256M x 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Series | OctaBus™ |
| Access Time | 5 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 60µs, 750µs |
| Memory Size | 256Mbit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | FLASH - NOR (SLC) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Mfr | Macronix |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |