CTS-Frequency Controls
제품 번호:
MXO45HS-3C-4M915200
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
XTAL OSC XO 4.9152MHZ HCMOS TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.09
$2.09
10
$1.99595
$19.9595
50
$1.94921
$97.4605
100
$1.670765
$167.0765
500
$1.624386
$812.193
1000
$1.369121
$1369.121
2500
$1.299505
$3248.7625
5000
$1.253098
$6265.49
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.240" (6.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 26mA |
| Size / Dimension | 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | MXO45HS |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | HCMOS, TTL |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 4.9152 MHz |
| Package | Tray |