Omron Automation and Safety
제품 번호:
MY4Z-AC110/120
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.228
$19.228
10
$18.26565
$182.6565
25
$17.30444
$432.611
50
$16.34285
$817.1425
100
$15.381545
$1538.1545
250
$14.42024
$3605.06
500
$13.458878
$6729.439
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 3 A |
| Coil Current | 8.4 mA |
| Coil Resistance | 4.43 kOhms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 36 VAC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 4PDT (4 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | MY |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Must Operate Voltage | 96 VAC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MY4 |