Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
MYH824K300H30
패키지:
-
배치:
-
설명:
0.82UF, 300V, 32X37X22, 27.5LS,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.5385
$5.5385
10
$4.98655
$49.8655
50
$4.32212
$216.106
100
$3.767985
$376.7985
500
$3.103023
$1551.5115
1000
$2.881378
$2881.378
2500
$2.825965
$7064.9125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.488" (37.80mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, Y2 |
| Series | MYH |
| Voltage Rating - DC | 1500V (1.5kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.82 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |