Essentra Components
제품 번호:
N-32B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.779
$0.779
10
$0.67735
$6.7735
25
$0.6194
$15.485
50
$0.58273
$29.1365
100
$0.558505
$55.8505
250
$0.50996
$127.49
500
$0.485678
$242.839
1000
$0.400682
$400.682
2500
$0.364258
$910.645
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.204" (5.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | Richco |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.065" (1.65mm) |
| Opening Size | 1.750" (44.45mm), 1.875" (47.63mm), 2.000" (50.80mm) |
| Base Product Number | N-32 |