Tripp Lite
제품 번호:
N042F-W01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1-PORT FRENCH-STYLE WALL PLATE,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.32
$5.32
10
$4.7918
$47.918
25
$4.52618
$113.1545
50
$4.2598
$212.99
100
$3.99361
$399.361
250
$3.727344
$931.836
500
$3.660768
$1830.384
1000
$3.594211
$3594.211
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | White |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.320" (8.13mm) |
| Series | - |
| Type | Faceplate |
| For Use With/Related Products | N042 Series |
| Number of Ports | 1 |
| Length | 3.190" (81.03mm) |
| Mfr | Tripp Lite |
| Style | Single Gang |
| Features | Mounting Hardware |
| Port Direction | Straight |
| Package | Box |
| Width | 3.190" (81.03mm) |