Tripp Lite
제품 번호:
N390-03M-4S-AP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
40/100/400G SINGLEMODE 9/125 OS2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$198.303
$198.303
10
$191.2236
$1912.236
25
$188.39108
$4709.777
50
$184.14154
$9207.077
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Insertion Loss | 0.30dB, 0.70dB |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | MPO |
| 2nd Connector | S-PC Duplex (4) |
| Jacket (Insulation) Material | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Fiber Type | 9/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 9.8' (3.0m) |
| Type | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Mfr | Tripp Lite |
| Color - Cable | Yellow |
| Cable Diameter | 0.12" (3.0mm) |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Color - Connectors | Black, Blue; Green, White |
| Package | Box |
| Bend Radius | 10mm |