Panasonic Industrial Automation Sales
제품 번호:
NA40-2EUP
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR OPTICAL MODULE WIRE LEADS
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C (TA) |
| Sensing Distance | 196.850" (5m) |
| Response Time | 12ms |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Series | NA40 |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Package | Box |
| Base Product Number | NA40 |