onsemi
제품 번호:
NB3L204KMNTXG
제조업체:
패키지:
24-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
3000
$2.942996
$8828.988
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.63V |
| Output | HCSL |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 350 MHz |
| Base Product Number | NB3L204 |