onsemi
제품 번호:
NB4N111KMNG
제조업체:
패키지:
32-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 1:10 400MHZ 32QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.5305
$12.5305
10
$11.5197
$115.197
25
$11.04204
$276.051
100
$9.72876
$972.876
250
$9.251328
$2312.832
500
$8.654462
$4327.231
1000
$7.938228
$7938.228
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 1:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | HCSL |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 400 MHz |
| Base Product Number | NB4N111 |