onsemi
제품 번호:
NC7SZ18FHX
제조업체:
패키지:
6-MicroPak2™
배치:
-
설명:
IC DEMUX 1 X 1:2 6MICROPAK2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.74765
$7.4765
25
$0.70224
$17.556
100
$0.53238
$53.238
250
$0.453074
$113.2685
500
$0.430426
$215.213
1000
$0.328482
$328.482
2500
$0.305824
$764.56
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 1:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 6-MicroPak2™ |
| Series | 7SZ |
| Type | Demultiplexer |
| Package / Case | 6-UFDFN |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NC7SZ18 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |