onsemi
제품 번호:
NCL30082DDR2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER OFFL PWM 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.8778
$8.778
25
$0.83296
$20.824
100
$0.63954
$63.954
250
$0.565136
$141.284
500
$0.535401
$267.7005
1000
$0.416423
$416.423
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 8.8V |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 20V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | onsemi |
| Frequency | - |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | NCL30082 |