onsemi
제품 번호:
NCL30486A2DR2G
제조업체:
패키지:
9-SOIC
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 9SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3965
$1.3965
10
$1.24545
$12.4545
25
$1.18218
$29.5545
100
$0.907725
$90.7725
250
$0.802142
$200.5355
500
$0.759924
$379.962
1000
$0.591052
$591.052
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 10.2V |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 9-SOIC |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 10-SOP (0.154", 3.90mm Width), 9 Leads |
| Voltage - Supply (Max) | 26.5V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | onsemi |
| Frequency | - |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | NCL30486 |