onsemi
제품 번호:
NCP1200D40R2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0925
$1.0925
10
$0.9728
$9.728
25
$0.92378
$23.0945
100
$0.70927
$70.927
250
$0.626772
$156.693
500
$0.593769
$296.8845
1000
$0.461824
$461.824
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Short Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 40kHz |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 80% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 16V (Max) |
| Base Product Number | NCP1200 |