onsemi
제품 번호:
NCP1230D133R2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1305
$1.1305
10
$1.007
$10.07
25
$0.9557
$23.8925
100
$0.73378
$73.378
250
$0.64847
$162.1175
500
$0.614327
$307.1635
1000
$0.477812
$477.812
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 133kHz |
| Voltage - Start Up | 12.6 V |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 80% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7.7V ~ 18V |
| Base Product Number | NCP1230 |