onsemi
제품 번호:
NCP431BCSNT1G
제조업체:
패키지:
SOT-23-3 (TO-236)
배치:
-
설명:
IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.532
$0.532
10
$0.45885
$4.5885
25
$0.42788
$10.697
100
$0.31787
$31.787
250
$0.268926
$67.2315
500
$0.256709
$128.3545
1000
$0.189468
$189.468
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 40 µA |
| Tolerance | ±0.5% |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C Typical |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 100 mA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | NCP431 |