onsemi
제품 번호:
NCP4523G3T1G
제조업체:
패키지:
8-SSOP
배치:
-
설명:
IC REG CONV RF UNIT 3OUT 8SSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, RF Unit |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SSOP |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Voltage - Output | 3V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.5V ~ 6V |
| Base Product Number | NCP4523 |