onsemi
제품 번호:
NCP5425DBR2G
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.204
$2.204
10
$1.98265
$19.8265
25
$1.87036
$46.759
100
$1.49644
$149.644
250
$1.309366
$327.3415
500
$1.271974
$635.987
1000
$1.010097
$1010.097
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Control Features | Frequency Control |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Frequency - Switching | 150kHz ~ 750kHz |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4V ~ 16V |
| Base Product Number | NCP5425 |